להזמנות ומידע נוסף: 054-5484779

עצי פקאן להסקה

חייגו עכשיו:

054-5484779

עץ פקאן הוא עץ מבוקש ונפוץ מאד בתחום של חימום מרכזי והסקה בבתים פרטים או ווילות גדולות. ישנם כמה וכמה סוגים של עצים המשמשים לצורך זה ולכל אחד מהם יש תכונות ומאפיינים שונים מהסוגים האחרים.

 

עץ פקאן נחשב לטוב במיוחד מפני שיש לו יתרונות רבים מתוך תכונות שחשובות שיהיו לעץ המשמש לבעירה בתוך קמין או אח, כדי לחמם את הבית ואת בני המשפחה השוהים בו.

 

היתרונות החשובים שצריכים להיות לעץ המשמש להסקה הם זמן בעירה ארוך, חשוב שהעץ יהיה ללא ריח או בעל ארומה עדינה ונעימה ושייווצר כמה שפחות עשן.

 

נכון שהעשן מסולק אל מחוץ לבית דרך ארובה המחוברת לאח או לקמין אך עשן רב מסמן שישנו איבוד של חום המתבזבז בעישון העץ ולא בחימום ולכן העץ שמייצר עשן רב לא יהיה כה יעיל ומומלץ לצורך חימום והסקה.

 

לרכישת עצי פקאן להסקה התקשרו לטלפון 054-5484779 או באמצעות טופס צור קשר

 

עצי פקאן להסקה

 

עצי פקאן להסקה

עץ הפקאן כאמור נחשב למומלץ ונפוץ בתחום של הסקה מכיוון שיש לו תכונות ויתרונות רבים המאפשרים שימוש תכוף בו. בנוסף לאלה גם המחיר הכספי שלו לא גבוה מדי ומאפשר שימוש בסוג עץ זה ולא בסוגים אחרים פשוטים או נחותים יותר.

 

את עץ הפקאן ניתן להשיג במשטחים גדולים המתאימים לאחסון לצד הבית וכך ניתן לרכוש כמות גדולה במחיר הנחה ולאחסן את קורות העץ למשך כל תקופת החורף.

עצי פקאן להסקה

 

לרכישת עצי פקאן להסקה התקשרו לטלפון 054-5484779 או באמצעות טופס צור קשר

 
עוד מחם בבית...
להזמנות ולמידע נוסף השאירו פרטים

Call Now Button