להזמנות ומידע נוסף: 054-5484779

עצי הסקה לקמין עץ ולטאבון

חייגו עכשיו:

054-5484779

תחום חדש הולך ומתפתח בארץ – התחום של עצי הסקה המיועדים לשימוש בקמיני עץ ולטאבונים. כאשר עושים שימוש בעצי הסקה מקבלים בעירה אמתית, אש האוחזת בעץ ולא חימום חשמלי או כזה המדמה את הופעתה של האש.

 

בנוסף, מתקבל חום השמור אך ורק לבעירה אמתית והוא עמוק מאד, חזק ומסיבי וניתן לעשות שימוש בחום המופק מעצי ההסקה על מנת לחמם חללים גדולים במיוחד. שימוש בעצי הסקה בטאבון מאפשר חימום חזק במיוחד של הפלטה העליונה – מה שמאפשר חימום או בישול מהירים מאד.

 

כבר כיום ישנם לא מעט בתים אשר מחוממים באמצעות קמינים המיועדים לעץ או אח. אין פתרון חימום זה מתאים לדירות הממוקמות בבנייני מגורים משותפים ובעלי בתים פרטיים רבים כבר מכירים בפוטנציאל האדיר של חימום באמצעות עצי ההסקה. שוק הספקים של עצי ההסקה עונה על הביקוש הרב וניתן להשיג עצי הסקה מסוגים שונים על מנת להציע מבחר גדול שיש הבדלים בין סוגי העצים, הבדלים אשר גורמים לכך שגם הבעירה עצמה תהיה שונה בין עץ זה לאחר.

עצי הסקה

סוגי העצים הנפוצים ביותר בישראל הם סוגי עצים אשר גדלים כאן באופן טבעי ואין צורך לייבא אותם במיוחד מחוץ לארץ – עצי אורן, עצי אלון, עצי אקליפטוס ועצים ממשפחת ההדרים. עצים נחטבים בצורה מקצועית, נחתכים על פי הגודל המתאים לשימוש בקמין העץ ונמכרים בדרך כלל בכמות גדולה אשר מספיקה לעונת חורף שלמה. כך אין צורך לבצע הזמנה נוספת של גזעי עץ ולא צריך לדאוג שמא תיגמר האספקה.

 

כאשר לקוח מזמין מהספק שלו כמות גזעי עצים המספיקה להסקה של עונת חורף שלמה הוא בדרך כלל יקבל את העצים במחיר אטרקטיבי ונוח וכמובן שהעצים יגיעו עד אליו הביתה. עליו לאחסן אותם במקום יבש, קריר ומוצל על מנת להגן עליהם ולשמור על האיכות שלהם, על מנת שלא ייפגע כושר הבעירה שלהם. אין ספק שעונת החורף תהיה חמימה ונעימה ואף אחד לא יסבול מקור.

 

למידע נוסף אודות הזמנת עצי הסקה איכותיים לחצו כאן

עוד מחם בבית...
להזמנות ולמידע נוסף השאירו פרטים

Call Now Button