להזמנות ומידע נוסף: 054-5484779

עצי הדר להסקה

חייגו עכשיו:

054-5484779

חימום הבית על ידי הסקה מתאים מאד לבתים פרטיים גדולים. עד לפני לא מעט שנים כלל לא הייתה נפוצה שיטת חימום זו בארץ אך כיום ישנם בתים רבים שיש בהם אח או קמין המחוברים לארובה ומכניסים אליהם גזעי עצים מסוגים שונים כדי לחמם את חלל הבית הגדול והרחב.

 

באמצעות שיטת חימום זו קל לחמם את הבית, גם אם הוא מאד גדול וגבוה ותוך פרק זמן קצר יחסית מתקבלת חמימות נעימה בכל החדרים. נשאלת השאלה – באילו עצים משתמשים כדי לחמם את הבית בדרך זו?
כיום ישנם סוגים שונים של עצים אשר עוברים תהליכים תעשייתיים ונמכרים כחומרי גלם להסקה. עצי זית, ברוש, אורן, אקליפטוס וסיסם הודי נחשבים לסוגים מוכרים ונפוצים וכך גם עדי הדר.

 

כאשר מדברים על עצי הדר המיועדים להסקה מתכוונים לתערובת של עצי תפוז, לימון ואשכולית אשר לכל אחד מהם יש ייחוד משלו. התכונה המוערכת והמוכרת ביותר בתערובת עצים זו היא הניחוח העדין של פירות העץ שניתן לחוש בו גם כאשר העצים בוערים בתוך האח או הקמין.

עצי הדר להסקה

עצי הדר להסקה

חשוב מאד לדעת איך להתנהל ולהצטייד בעצי הדר להסקה. הדרך המקובלת היא לקנות כמות גדולה מאד של עצים, כמות המספיקה בדרך כלל לכל עונת החורף. לא מקובל לקנות רק כמות קטנה בכל פעם.

 

כאשר מזמינים כמות גדולה גם המחיר הופך לאטרקטיבי, בדומה לקניית כמות גדולה של כל מוצר, פריט או חומר גלם. את גזעי העצים חשוב לשמור במקום אפל וסגור לבל יירטבו או יספגו לחות שעלולה לפגוע בכושר הבעירה שלהם. האפלה חיונית כדי למנוע ממכרסמים או חרקים להגיע ולכרסם בגזעי העץ.

 

עצי ההדר נחשבים לעצים המתאימים מאד להסקה מפני שהאש נאחזת היטב בגזע וזמן הבעירה ממושך מאד. בנוסף, אין הם פולטים ריח חזק או עשן מלבד הניחוח העדין של ההדרים עצמם. ההתעסקות אתם פשוטה מאד ואין צורך למלא אחר הוראות מסובכות על מנת להכניס אותם אל תוך האח או הקמין כדי לקבל בעירה מושלמת.

 

חם בבית מספקת עצי הדר להסקה באספקת מיידית, עצי הסקה להסקה באיכות גבוהה ובמחירים אטרקטייביים – למידע נוסף והזמנות פנו אלינו באמצעות הטופס

עוד מחם בבית...
להזמנות ולמידע נוסף השאירו פרטים

Call Now Button