להזמנות ומידע נוסף: 054-5484779

עצי אקליפטוס להסקה

חייגו עכשיו:

054-5484779

בימים הקרים ביותר של השנה, ישמן שתי אופציות מעולות לחימום הבית והדיירים והן מזגן אלקטרוני או חימום תנור סגור הנקרא קמין או אח.

 

למרות שהמזגן פופולארי מאד בבתים הפרטיים, יש יתרון גדול בהצבת אח או קמין בבית בשל סוגי העצים הרבים להסקה, המחירים הזולים שלהם והחימום המהיר, הטבעי ואפילו הריחני של הבית. אחד מהעצים המומלצים ביותר הוא עץ אקליפטוס להסקה.

 

לרכישת עצי אקליפטוס להסקה התקשרו לטלפון 054-5484779 או באמצעות טופס צור קשר

 

עץ אקליפטוס להסקה

 

החימום הטבעי של קמין בבית הפרטי

ברוב הבתים הפרטיים משתמשים כיום במזגן כדי להתחמם בימים הקרים או להתקרר בימים החמים והקיציים הפוקדים את הארץ. דיירי הבית אשר מגלים את יתרונותיה הרבים של ההסקה באמצעות תנור קמין או אח, מרבים לעבור לחימום הבית בשיטה זו.

 

תנור החימום אשר נקרא קמין הוא תנור הבנוי ממתכת שחורה, גודלו קטן והחום נפלט מהדפנות המתכתיות שלו ובכך מאפשר את השליטה על רמת החום הרצויה.

 

חימום בעזרת קמין מאפשר לא רק את החמימות, הביתית, הנעימה והטבעית אלא בעזרת עץ אקליפטוס להסקה או עצים אחרים כמו עץ זית לדוגמא, הם מפיצים ריחות טבעיים, נעימים ורעננים לבית ללא ריחות של עשן כלל.

 

עצי אקליפטוס להסקה ניתן להשיג בחברות שונות המספקות עצים יבשים לצורך בעירה איטית, חתוכים, מותאמים לתנור ולצורכי הדיירים ובמחירים המוזלים ביותר.

 

עץ אקליפטוס להסקה נמנה בין העצים המומלצים והנפוצים ביותר לחימום הבית באמצעות תנור הקמין או האח הבנוי מלבנים בעיקר בזכות הזמינות ונוחות הגישה אליו, שכן אין צורך לייבא אותו מחוץ לארץ.

 

בנוסף ליתרון עצום זה החימום של הקמין באמצעות עץ אקליפטוס להסקה מאפשר גם את השליטה על החום, גם את העיצוב הטבעי והקלאסי וגם את הנוחות והמהירות בחימום הבית כולו.  

 

לרכישת עצי אקליפטוס להסקה התקשרו לטלפון 054-5484779 או באמצעות טופס צור קשר

 

עוד מחם בבית...
להזמנות ולמידע נוסף השאירו פרטים

Call Now Button