להזמנות ומידע נוסף: 054-5484779

עצי אלון להסקה

חייגו עכשיו:

054-5484779

יש אנשים אשר לא מוותרים על חימום הבית בעזרת תנורי הקמין המתכתיים או תנורי האח הבנויים מלבנים בזכות העיצוב הקלאסי של התנור והחימום הטבעי של הבית בעזרת אש.

 

עצי אלון להסקה נחשבים עצים מומלצים ומתאימים להסקה בשל כמות האנרגיה האגורה בתוכם ומספקת את החום המופץ בבית, הכמות הגדולה של עצי אלון המצויים בארץ, משקלם הכבד של עצי אלון להסקה ותכונות נוספות אשר יש בהן כדי להשפיע על הבחירה דווקא בסוג עץ זה לצורך הסקה.

 

לרכישת בולי עץ אלון להסקה התקשרו לטלפון 054-5484779 או השאירו פרטים באמצעות טופס צור קשר

בולי עץ עלון להסקה

בולי עץ אלון להסקה

ישנה חשיבות רבה לבחירת העץ הנבחר להסקה בשל מד הלחות, הכובד שלו, היובש שלו וההתאמה לצרכים של דיירי הבית. בולי עץ אלון להסקה על הסוגים השונים והרבים שלו – נחשב כעץ כבד משקל.

 

ככל שמשקלו של עץ כבד יותר כאשר הוא יבש, כך הוא מכיל יותר חום ואנרגיה המופצת לבית, ובכך בולי עץ אלון להסקה נחשב לאחד מהעצים הכבדים ביותר ולכן מתאים במיוחד לצורך חימום והסקה של בתים פרטיים בעלי חלל רחב במיוחד.

 

אלה התכונות החשובות שנבדקות בכל סוג של עץ הסקה בכדי להחליט אם ועד כמה הוא מתאים לבעירה.

 

חימום הבתים הפרטיים באמצעות תנורי הקמין או האח מאפשרים חימום טבעי ומרענן של הבית ומפיצים ריחות טבעיים המופצים על ידי עצי ההסקה בעת שריפתם.

 

בנוסף לכך מתאפשרת שליטה מרבית ברמת החום הנדרשת. שיקול נוסף וחשוב לא פחות עוסק בנושא של עיצוב הבית באופן קלאסי, כפרי, חמים וביתי. עצי האלון המסופקים להסקה נחשבים לעצים חזקים במיוחד בטבע,

 

בעלי מד לחות, משקל ואנרגיה רבה ומשרתים באופן מוצלח ומהיר לחימום הבית עם תנורי האח והקמין. מכלול שיקולים אלה מאפשר ללקוחות רבים לעשות שימוש בסוג עץ זה.

בולי עץ אלון

 

 

לרכישת בולי עץ אלון להסקה התקשרו לטלפון 054-5484779 או באמצעות טופס צור קשר

עוד מחם בבית...
להזמנות ולמידע נוסף השאירו פרטים

Call Now Button