להזמנות ומידע נוסף: 054-5484779

עצי אורן להסקה

חייגו עכשיו:

054-5484779

חימום הבית באמצעות הסקה מביא לכך שהבית יהיה חם ונעים בכל השטח והחלל שלו ובכל חדר ופינה תורגש החמימות הנעימה לעומת הקור המקפיא שבחוץ. חימום על ידי קמין או אח מאפשר חימום אחיד של כל החלל וכאשר ישנה התשתית של קמין וארובה – אז מגיע השלב של בחירת סוג העץ לשימוש בתוך הקמין.

 

כיום ישנם לא מעט סוגי עצים המתאימים לשימוש בהסקה וצריך להכיר אותם ואת ההבדלים ביניהם על מנת להשכיל ולבצע את הבחירה הנכונה.

 

כאשר רוכשים גזעי עצים לצורך הסקה קונים כמות גדולה שתספיק לכל עונת החורף מבלי שיהיה צורך לקנות פעם נוספת. זו הסיבה שבגינה חשוב מאד לוודא שבוחרים את הסוג הנכון. התכונות החשובות הן זמן בעירה (חשוב שיהיה ארוך ככל האפשר), ללא צורך בתחזוקה או בשמירה מיוחדת על הגזעים המאוחסנים והשפעות של הבעירה עצמה.

 

כאשר בוחרים בעץ אורן למשל – בזמן הבעירה מתפשט בבית ניחוח עדין של העץ עצמו ומי שאוהב את הריח – ימצא שזהו סוג העץ שהכי מתאים לו.

עץ אורן להסקה

עצי אורן להסקה

גם בתוך קבוצת עצי האורן ישנם כמה סוגים הנבדלים זה מזה בתכונות חיצוניות בעיקר – צורה וגודל האצטרובלים, סוג הקליפה (קשה, עבה, דקה, חלקה או מחוספסת) ועוצמת הריח המתפשט במהלך הבעירה. חשוב מאד לאחסן את גזעי העצים במחסן הקרוב לבית וחשוב שהוא יהיה אפל או חשוך ויבש.

 

תנאים של רטיבות או לחות עלולים לגרום לנזק ופגיעות ואור השמש עלול לזמן חרקים או מכרסמים שיהרסו את העץ וכמובן יפגעו בתכונות הטובות שלו.

 

עצי האורן נחשבים לנפוצים ומתאימים מאד להסקה והניחוח שמפזרים גזעי העץ בבית אהובים מאד על אנשים רבים. הריח, המזכיר עצים ואדמה, מתאים מאד לאווירת החורף ולתחושת החמימות ששורה בבית עת בוערים גזעי העץ בתוך הקמין. מי שגר בבית פרטי רחב ידיים ומשתמש בהסקה כדי לחמם את הבית ואת החדרים מעיד כי מתקבלת תחושה של בילוי בבקתה בלב היער, גם אם הבית נמצא בעיר גדולה.

 

חם בבית מתמחה באספקת עצי אורן להסקה באספקת מיידית ובמחירים אטרקטיביים.

לפרטים והזמנות פנו אלינו באמצעות טופס צור קשר

עוד מחם בבית...
להזמנות ולמידע נוסף השאירו פרטים

Call Now Button