להזמנות ומידע נוסף: 054-5484779

עצי הסקה לקמין

חייגו עכשיו:

054-5484779

אספקת עצים לקמין

חם בבית מתמחה באספקת עצי הסקה לקמין המותאמים עבור בעלי קמין עצים. ניתן להשיג אצלנו עצים לקמין העשויים מסוגים שונים ומגיעים בגדלים שונים.

 

אנשים רבים בשנים האחרונות גילו את נפלאות החימום של קמין ביתי. הקמין מתאים כמובן לבתים פרטיים וגדולים מפני שדרושה ארובה ליציאת העשן החוצה והרחק מן הבית.

 

מכיוון שמדובר באש חיה שמדליקים בתוך הקמין, הרי שדרושים לשם כך עצים לקמין, כלומר עצים ייעודיים לצורך שימוש זה. כיום ניתן להשיג עצים לקמין לשימוש בקלות בשל הביקוש הרב והשימוש ההולך וגובר בקמינים בבתים פרטיים של אנשים רבים.

 

האש שמדליקים בקמין מתאפיינת בזמן בעירה ארוך במיוחד. לשם כך יש להצטייד בגזעי עצים שאינם נשרפים מהר. ישנם כמה וכמה סוגים של עצים לקמין המתאימים להסקה בקמין והם נבדלים זה מזה בזמן הבעירה, בדרכי הטיפול המקדימות שיש לבצע בעץ בטרם יהיה מוכן להסקה ובתכונות נוספות – כמו למשל הריח או השאריות שתישארנה מהגזע בסיום הבעירה.

 

כמובן שגם המחיר הכספי מהווה מדד עבור מי שמעוניין לרכוש עצים לקמין ומדד זה יהווה שיקול עבורו. כאשר אנשים משתמשים בעצי המשמשים הסקה לקמין הם בדרך כלל קונים את העץ בכמויות גדולות מאד כדי שתהיה להם אספקה לאורך תקופת זמן ארוכה.

 

מומלץ לבצע סקר שוק יסודי ומקיף לפני שמחליטים איזה סוג של עצים לקמין לרכוש וכך גם להבין את ההבדלים בין הסוגים השונים. לאחר לימוד מעמיק זה תתקבל ההבנה ויהיה קל יותר לדעת מידע רב אודות התחום של הסקה.

 

 

להזמנות ולפרטים נוספים התקשרו עכשיו: 054-5484779 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

 

עצים לקמין

 

עצים לקמין להסקה מובחרים לחימום טבעי בבית

קמיץ עץ בעל יתרונות רבים, הוא מעניק תחושה ביתית וחמימה. עצים לקמין מפיצים חום שאינו מייבש כמו מזגן והוא אף פעם אינו מושפע מתנאי מזג אוויר. בנוסף, ההתעסקות עם עצי הסקה הופכת מהר מאוד לתחביב בקרב אנשים רבים.

 

קמין עץ הינו פיתרון מצוין לחימום הבית באופן טבעי, כל קמין עץ בעל קיבולת מסוימת של עצי הסקה שניתן להכניס (בדרך כלל הקיבולת נמצאת בגב הקמין).

 

חשוב להכניס לקמין עצי הסקה המיועדים להסקה בלבד, יש לבדוק כי כי עצים לקמין יבשים לגמרי מלחות (מונעים עשן סמיך וסתימה בארובה). בשום פנים ואופן אין להכניס עצים משומנים או צבועים מכיוון שהם עלולים לפלוט רעלים מסוכנים.

 

מדי תקופה מומלץ לנקות את הפיח ואת העפר מהארובה ופנים הקמין בכדי לוודא כי הוא נקי ומוכן להפעלה חוזרת.

 

עצים לקמין

סוגים שונים של עצי הסקה לקמין

סוגי עצים לקמין מתאפיינים בעיקר בערך הקלורי שלהם, את האבחון מבצעים על פי משקל העץ, כשעצים לקמין יבשים וכבדים יותר כך גם זמן הבעירה שלהם ארוך ואיטי יותר.

 

בין סוגי עצי הסקה לקמין ניתן למצוא:

עצי אקליפטוס להסקה נחשב לעץ הסקה איכותי במיוחד, מתאפיין בערך קלורי גבוה ובעת הבעירה מפיץ ריח מנטה נעים. למידע נוסף

 

עצי זית להסקה עצי זית להסקה הינם עצי ההסקה הנפוצים ביותר, העץ מאופיין בערך קלורי גבוה מאוד דבר המעיד על זמן בעירה איטי וארוך במיוחד. למידע נוסף

 

עצי אורן להסקה עץ אורן להסקה מתאפיין בערך קלורי נמוך, הוא נשרף במהירות יחסית ודרוש תחזוקה רבה מעת לעת, מחירו של עץ האורן להסקה זול יחסית לעצי הסקה אחרים. למידע נוסף

 

למידע נוסף אודות סוגי עצים להסקה

 

להזמנות ולפרטים נוספים התקשרו עכשיו: 054-5484779 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

עוד מחם בבית...
להזמנות ולמידע נוסף השאירו פרטים

Call Now Button