להזמנות ומידע נוסף: 054-5484779

עצים להסקה בחיפה

חייגו עכשיו:

054-5484779

יותר ויותר אנשים בשנים האחרונות מגלים את הפוטנציאל הטמון בחימום הבית על ידי הסקה. לשם כך צריך להצטייד בכמות גדולה מאד של עצים ויש מידע רב לדעת אודות אפשרות הסקה זו. לאחר שבוחרים את סוג הקמין או האח ואת סוג העצים שישמשו להסקה אפשר לרכוש את הכמות הדרושה על מנת לחמם את הבית ואת בני המשפחה במהלך עונת החורף כולה.  במקרים רבים רכישה מרוכזת כדאית הרבה יותר מאשר רכישה של כמות קטנה. הרכישה המקובלת ביותר היא של כמות גדולה וספקים רבים כלל לא מאפשרים רכישה של כמות חלקית.

 

כיום ניתן להשיג בכל חלקי הארץ עצים המתאימים להסקה והספקים אפילו מציעים משלוח תוך מספר ימים על מנת שאף לקוח לא ייאלץ להמתין מבלי אפשרות לחמם את הבית. כאשר מחפשים עצים להסקה באזור חיפה, הקריות והכרמל ניתן גם למצוא את השירות דרך ספקים הממוקמים באזורים אחרים בארץ אך מציעים משלוח גם לאזור הצפון.

מכיוון שמדובר ברכישה של כמות גדולה – הספק ימצא שמשתלם לו להציע את המשלוח גם לאזורים מרוחקים.

עצים להסקה בחיפה

ניתן להשיג כיום את כל הסוגים של עצים להסקה בחיפה. עצים של פרי הדר, עץ אורן או אלון וכמובן עץ אבוקדו או אקליפטוס. הסוגים השונים נבדלים זה מזה בארומה שמתפזרת בחלל שאותו מחממים, במשך זמן הבעירה או בתכונות נוספים שיכולות להשפיע גם על הבעירה ועל אופן החימום. חשוב מאד למצוא את המקום המתאים ביותר לאחסון גזעי העצים על מנת שלא יקרה להם שום נזק כמו למשל הגעה של מזיקים או הצטברות של לחות אשר עלולה לפגוע בכושר הבעירה והחימום.

חימום המושג על ידי עצים להסקה הוא חימום נעים וחזק שאי אפשר להישאר אדיש אליו. בדרך כלל אין הכרח להתמקם בסמיכות לקמין או לאח וניתן להרגיש את החימום גם אם נמצאים בחדרים אחרים המרוחקים מנקודת החימום. עצים להסקה מתאימים לחימום חללים גדולים במיוחד כמו בתים פרטיים וחובה למקם גם ארובת יציאה על מנת להרחיק מהבית את העשן שעלול להצטבר לאחר בעירת הגזעים.

עוד מחם בבית...
להזמנות ולמידע נוסף השאירו פרטים

Call Now Button