להזמנות ומידע נוסף: 054-5484779

עיצוב ותכנון קמין עץ בסלון הבית

חייגו עכשיו:

054-5484779

עיצוב ותכנון קמין עץ בסלון הביתתכנון מחדש של הבית עשוי לכלול לא מעט אלמנטים הקשורים לעיצוב ולמראה הסופי. הסלון הוא חדר מרכזי וחשוב מאד, בו מתקיימות בדרך כלל פגישות משפחתיות, לשם מוזמנים אנשים מחוץ למשפחה, נערכות חגיגות בנוכחות אורחים או חברים וכמובן שמעבירים בו זמן איכותי ובילוי משפחתי בשיחה או בצפייה בטלוויזיה.

כאשר מדובר על בית פרטי רוצים בדרך כלל למקם בסלון גם את קמין העץ המופעל באמצעות עצי הסקה ותפקידו יהיה לחמם את חלל הבית כולו בימי החורף הקרים.

 

קמין עץ אינו מתאים לכל מקום בסלון וחשוב מאד לוודא שמחליטים על המיקום שיתאים. הקמין מצויד בארובה צמודה אשר תרחיק את העשן אל מחוץ לבית ועליה להיות מחוברת לגג. ישנם בתים שבהם נוח שצינור הארובה יעבור דרך חדרים בקומה העליונה שמעל הסלון ויש כאלה שאין בהם אפשרות כזאת.

 

חשוב לוודא ששטח הסלון מתאים להתקנת קמין ויש לתת את הדעת על הנושא של בחירת הקיר שיהיה הכי נוח, מתאים ונכון למקם לצדו את הקמין. גם את עצי ההסקה יש לאחסן במקום מוצל ויבש, עצי ההסקה אותם חם בבית מספקת הם האיכותיים והמובחרים ביותר שניתן להשיג. ישנם לא מעט סוגים של עצי הסקה המתאימים לקמין עץ.

 

למידע נוסף ולסוגי עצי הסקה לחצו כאן

קמין עץ בסלון

אנשים רבים כיום מעדיפים את האפשרות שלחימום הבית באמצעות קמין עץ על פני אפשרויות אחרות. החימום הבוקע מהקמין חזק ונעים ומראה הגזעים הבוערים נראה רומנטי וקסום עבור כל אחד מבני הבית והמשפחה.

 

ברוב המקרים קל ופשוט לתפעל את קמין העץ ותוך דקות ספורות יתמלא חלל הבית כולו בחמימות נעימה אשר בזכותה לא ירצה אף אחד לצאת אל הקור שבחוץ. כיום ישנם קמינים מסוגים שונים ובעיצובים שונים אשר מתאימים לצרכים שונים של אנשים או לבתים המעוצבים ומתוכננים בצורה שונה.

 

אדם המעוניין להתקין קמין בסלון של הבית שלו יכול לעשות זאת לבד או להתייעץ עם אדריכל או מעצב פנים על מנת למצוא את המיקום שיהיה המתאים ביותר לקמין – מיקום אשר בזכותו יספק הקמין את החימום האידאלי, לא יפריע לשאר הרהיטים או הפריטים הממוקמים בסמוך וכמובן ישתלב באופן מושלם עם העיצוב והמראה הכולל של הסלון וכלל חדרי הבית. כך אפשר יהיה ליהנות מהקמין באופן מושלם ומכל הבחינות. כמו כן ניתן לייצר ולעצב קמינים בהתאמה אישית באמצעות שיטות כרסום ועיצוב שונות כדי ליצור את הקמין המושלם ביותר עבורכם!

עוד מחם בבית...
להזמנות ולמידע נוסף השאירו פרטים

Call Now Button