להזמנות ומידע נוסף: 054-5484779

סוגי עצי הסקה מומלצים לקמין עץ

חייגו עכשיו:

054-5484779

הסקה באמצעות קמינים בארץ אמנם לא נפוצה או מקובלת כמו במדינות אירופה הקרות, למשל, אך אט אט יותר ויותר אנשים אשר גרים בבתים פרטיים מגלים את הפוטנציאל והיתרונות של קמין העץ ובודקים האם יש להם אפשרות להתקין קמין כזה אצלם בבית.

 

התחום מתרחב ומתפתח עם הזמן ועם העלייה בביקוש ובצורך שיש באנשי מקצוע הבקיאים בתחום זה, במענה על הביקוש על ידי הצעת כמות מספקת של עצי הסקה מסוגים שונים על מנת לספק את הלקוחות והלקוחות הפוטנציאליים וכמובן לספק מידע שיענה על כל השאלות.

 

כיום ישנם לא מעט סוגים של עצים המתאימים לשימוש בקמין עצים – עצי הדר, עץ אורן, עץ אקליפטוס ועץ מסוג מייפל הם רק חלק מהעצים המוצעים כיום ואלה גם העצים הנחשבים למוכרים ומומלצים יותר לשימוש.

 

הם זמינים ונגישים בארץ, קל להשיג אותם במחיר אטרקטיבי, אין צורך לייבא אותם מחוץ לארץ במיוחד (מה שיגרום לכך שהמחיר שלהם יהיה יקר הרבה יותר) וניתן להצטייד בכמות גדולה של העצים כבר בתחילת עונת החורף וכך לא יהיה צורך להזמין כמות נוספות לפני בוא החורף הבא.

סוגי עצי הסקה מומלצים

סוגי עצים מומלצים

כאשר מחפשים סוג עץ מומלץ צריך להתבסס על התכונות שלו – מה יהיה משך זמן הבעירה, האם הוא גם מפיץ ריח או ארומה עדינים שמוסיפים נדבך נוסף לחימום עצמו וכמובן מה המחיר של כמות גדולה של גזרי עץ שצריך לקנות מראש על מנת שלא תחסר במשך החורף ולא יהיה צורך לבצע רכישה נוספת במשך אותה השנה.

 

כאשר מבצעים שקלול של כל התכונות האלה אפשר לקבל את ההחלטה הנכונה בנוגע לסוג העץ שהכי מומלץ והכי יהיה נכון לקנות ולעשות בו שימוש. אתם מוזמנים להתרשם ממגוון סוגי עצים להסקה מבית חם בבית

 

העצים המומלצים ביותר לשימוש הם אלה הגדלים כאן בארץ – עצי הדר, אורן ואקליפטוס בעיקר. משך הבעירה שלהם ארוך והאש שנוצרת חזקה ואוחזת היטב בעץ עצמו, לחלק מהם יש את הארומה העדינה – של פרי ההדר או של שמן האקליפטוס ובימי החורף קרים יוסיפו את הארומה המיוחדת לחימום העדין של הבית.

עוד מחם בבית...
להזמנות ולמידע נוסף השאירו פרטים

Call Now Button