להזמנות ומידע נוסף: 054-5484779

סוגים מומלצים של עצי הסקה

חייגו עכשיו:

054-5484779

יותר ויותר אנשים אשר גרים בבתים פרטיים מגלים בשנים האחרונות את האפשרות הנוחה והנעימה של חימום הבית באמצעות עצי הסקה. מה שלא היה מקובל בכלל בארץ עד לפני כמה שנים הופך בשנים האחרונות למבוקש מאד ובתים פרטיים רבים נוחים להתקנה של כל מה שצריך לשם כך. אותם אנשים גם גילו שמשתלם מאד לחמם את הבית באמצעות ההסקה ואז רק נותר להם לבחור באיזה סוג של עצים להשתמש, מתוך מגוון גדול מאד שכבר קיים.

 

כיום קל מאד להשיג סוגים שונים של גזעי עצים לצורך הסקה. כדי להחליט באיזה סוג הכי כדאי להשתמש צריך להכיר את התכונות השונות של הסוגים השונים וכך להגיע להחלטה הנכונה בנוגע לבחירה. למשל, העץ צריך לבעור במשך זמן רב, לא ליצור עשן רב ובמידה והמשתמש מעוניין בכך – אפשר לבחור סוג עץ אשר ממלא את חלל הבית בנינוח עדין של העץ עצמו, כמו שמתקבל למשל משימוש בעץ אקליפטוס להסקה או עץ של פרי הדר.

סוגי עצים להסקה

אילו סוגי עצים מומלצים לשימוש בהסקה?

הסוגים הנפוצים והמומלצים ביותר כיום בתחום של הסקה וחימום הם עץ פקאן, עץ אקליפטוס ועצי הדר. את העצים רוכשים כשהם חתוכים בחתיכות גדולות מגזע העץ ונמכרים בכמויות גדולות שאמורות להספיק למשך עונת חורף שלמה. בדרך כלל ברכישה מרוכזת של כמות גדולה גם המחיר אטרקטיבי וכדאי מאד עבור הלקוח ואין לו צורך להתעסק ברכישה נוספת באותה העונה. את העצים שומרים במחסן יבש ומוצל בצורה מסודרת כדי שאף אחד מבני הבית לא יסתכן בפגיעה וגם כדי שהגישה תהיה נוחה.

 

למידע נוסף אודות סוגי עצים להסקה לחצו כאן

 

 

חימום באמצעות הסקה משרה אווירה נעימה וחמימה בכל חלל הבית הגדול. כאשר מתווסף לכך ניחוח עדין של עץ טבעי אפשר ממש לחוש כאילו נמצאים בבקתה בלב היער, מה שגורים לתחושת חמימות ונועם גם בין בני המשפחה השוהים זה לצד זה בבית. ההסקה מספקת חימום מהיר ומידי לכל חלקי הבית ולא צריך להמתין זמן רב עד שמרגישים את החום גם בפינות מרוחקות מן האח או בחדרי השינה.

 

עוד מחם בבית...
להזמנות ולמידע נוסף השאירו פרטים

Call Now Button