להזמנות ומידע נוסף: 054-5484779

נזקי האפר והארובה לבעלי קמין עצים

חייגו עכשיו:

054-5484779

קמין עץ מספק לבתים בעלי נפח גדול חימום מיוחד, מהיר, אחיד ואפילו קסום לכל חלקי הבית. ישנם כיום כמה וכמה סוגים של קמינים שניתן לבחור מהם על מנת להתאים להעדפות האישיות של כל לקוח ולקוח. כך יכול הקמין לקחת חלק בלתי נפרד מהעיצוב של הבית כולו ולהפוך לחלק אינטגרלי מהבית ובני המשפחה המתגוררים בו.

 

חשוב מאד לשמור על כללי תחזוקה וזהירות פושטים אך חשובים, שכן מדובר באש חיה ועשן הנפלט ממנה אשר עשויים להסב נזק במידה ולא יטופלו כראוי.

 

סוגי העצים שבהם יש שימוש בתחום של חימום באמצעות הסקה נבדלים זה מזה בתכונות והמאפיינים שלהם. אחת מהתכונות היא הכושר לייצר עשן או אפר מגזע העץ הבוער. עשן סמיך הנפלט עלול להעיד כי אין מדובר בסוג עץ איכותי, שכן מתבזבזת אנרגיה על יצירת עשן ולא על חימום.

 

מעבר לכך, העשן והאפשר שייווצרו עלולים לגרום לסתימות במעברים ופתחי האוורור של הקמין והארובה, להצטבר על הדפנות של צינורות הולכת העשן החוצה אל מחוץ לבית וכך להשאיר את העשן במצב מסוכן של חדירה אל תוך הבית.

עשן מהארובה ועצי הסקה

נזקי אפר ותחזוקה

על מנת להימנע מנזקים אלה חשוב לוודא תמיד שפתחי האוורור והמעברים אל הארובה פתוחים, שפתח הארובה ברום הבית או הגג פתוח לרווחה ושום דבר לא חוסם את מעבר האוויר והעשן החוצה אל מחוץ לבית, חשוב לסלק את שאריות הגזעים בסיום החימום ולשמור על ניקיון של כל חלקי הקמין כל הזמן.

 

מומלץ וכדאי להיצמד להנחיות התפעול שהתקבלו מהמשווק והתייעץ איתו בכל פעם שמתעוררת שאלה בנוגע לתחזוקה ו/או תפעול של הקמין.

 

כאשר שומרים על כללי התחזוקה ועושים שימוש נכון בקמין אין ספק שאפשר יהיה ליהנות ממנו ומהחום שהוא מפיק במשך זמן רב. אין המחיר של הקמינים נמוך וכאשר בוחרים קמין לבית יהיה זה בדרך כלל קמין אחד שלא יהיה צורך להחליף אותו או לקנות במקומו אחר. מכיוון שמדובר באש ועשן העלולים לפגוע בבריאות – חשוב שבעתיים להקפיד על תחזוקה ותפעול נכונים.

 

חם בבית מספקת עצי הסקה מובחרים לקמין עץ, למידע נוסף אודות סוגי עצי הסקה

עוד מחם בבית...
להזמנות ולמידע נוסף השאירו פרטים

Call Now Button