להזמנות ומידע נוסף: 054-5484779

מהם היתרונות של עצי תערובת

חייגו עכשיו:

054-5484779

יתרונותיה של עצי תערובת להסקההתחום של חימום הבית באמצעות הסקה הולך ותופס תאוצה רבה כאן בארץ, לאחר שבמשך שנים כלל לא היה מוכר. יותר ויותר אנשים מבינים את הפוטנציאל הטמון בחימום הבית באמצעות עצי הסקה, מזהים את החמימות הנעימה שמגיעה לכל החלל ולכל הפינות ואפילו יודעים באיזה סוג של עץ הם מעדיפים לעשות שימוש על מנת ליהנות מהתכונות של העץ עצמו.

 

כאשר בוחרים מתוך בחינה מושכלת אפשר ליהנות לא רק מהחימום עצמו אלא גם מיתרונות נוספים שיסופקו מסוג העץ הנבחר. כמו לכל פריט או חומר בטבע – גם לסוגי העץ השונים ישנם תכונות ומאפיינים אשר על בסיסם ייקבעו היתרונות והחסרונות של כל סוג וסוג.

 

כאשר בוחנים את התכונות האלה מדובר על משך זמן הבעירה, האם סוג העץ מייצר כמות גדולה של עשן או שלא, האם יש לו ריח או ארומה עדינים המופצים בחלל ביחד עם החימום עצמו ועוד תכונות נוספות אשר קשורות לעצם ההסקה או קשורות אך ורק לעץ – כמו למשל זמינות ונגישות להשגתו או סוגי עצים המיובאים מחוץ לארץ.

 

הסקה באמצעות עצי תערובת

כאשר לוקחים תערובת של כמה סוגי עצים ניתן בעצם ליהנות מכל העולמות, מפני שכל התכונות והיתרונות של הסוגים בנפרד מתערבבים לכדי תערובת מיוחדת וייחודית שאי אפשר יהיה לחקות את התכונות והיתרונות שלה.

 

כאשר בוחרים את גזרי עץ האורן בזכות משך זמן הבעירה הארוך שלהם, בערבוב עם גזרים של עצי פרי הדר שמספקים גם ניחוח עדין לכל חלל הבית – נהנים גם ממשך זמן הבעירה וגם מהריח של פירות ההדר.

 

כיום ספקי עצים רבים מציעים ללקוחות ערובות מיוחדות אשר תהיינה מתאימות בדיוק למה שהלקוח רוצה ומצפה מהעצים.

 

כאשר לוקחים בחשבון לא רק את התכונות הקשורות בהסקה בלבד, אפשר ליהנות מאווירה נעימה, ריח טוב וגם מחיר מצוין. כך שיקולים נוספים נלקחים בחשבון ואפשר ליהנות מעוד ועוד יתרונות שמספקת מערכת ההסקה. החורף יעבור בקלות ובנועם עם מערכת ההסקה שיהיה בה שימוש בעצים שיש להם גם יתרונות נוספים.

 

 

הזמינו עוד היום עצי תערובת להסקה, חם בבית דואגת לספק עצי תערובת להסקה באיכות הגבוהה ביותר

עוד מחם בבית...
להזמנות ולמידע נוסף השאירו פרטים

Call Now Button