להזמנות ומידע נוסף: 054-5484779

יתרונות חימום הבית בתנור הסקה בעץ

חייגו עכשיו:

054-5484779

תנור הסקה בעץ כדוגמת קמין, מהווה את אחת הדרכים המסורתיות לחמם את הבית וכן גם הרומנטיות מכולן.

מה היתרונות של שיטת חימום זו ביחס לחלופות שקיימות ומדוע תנור הסקה בעץ נחשב לפתרון האולטימטיבי לחימום הבית?

 

כאשר החורף מגיע עולה אתו גם הצורך לחמם את הבית. ולמרות שרבים הבתים אשר נטשו את דרכי החימום המסורתיות ועברו לעשות שימוש במזגן, אי אפשר להתעלם מחסרונותיה של שיטה חדישה זו, כאשר העיקרי ביניהם הוא העלויות הגבוהות הנובעות מצריכת חשמל גבוהה. לעומת זאת, בתנור הסקה בעץ נעשה שימוש לחמם את הבית כבר מאז ומעולם, ולמרות השנים שחלפו, היתרונות נותרו בעינם.

 

תנור הסקה בעץ

 

נתחיל עם מחירים

כאמור ישנם סוגים שונים של קמינים כאשר קמין מעץ נחשב לזול בחבורה. פתרון הסקה זה הנו גם זול יותר בהשוואה לחלופות עכשוויות. כיום גם ניתן להשיג עצים מובחרים להסקה במחירים ללא תחרות במידה ורוצים להימנע מהמאמץ הנלווה לתפעול הקמין, בל נשכח שאחד הגורמים המונעים מאנשים ליהנות מתנור הסקה בעץ הוא העבודה הרבה הנלווית אל התהליך.

 

יש לדאוג לעצים ללא הפסקה, לאחסונם ואילו לא די בכך, גם לתפעולו של האח באופן שוטף ולכל אורך שעות היממה. האפשרות לקנות מן המוכן עצים להסקה איכותיים, הופכת את השימוש בקמין עץ לפשוט ונוח יותר וגם המלאכה כבר לא מרובה כפי שהייתה.

בטעם של פעם

יתרון נוסף אשר נלווה לשימוש בקמין עץ הוא אותה מסורתיות לשמה. זו הדרך בה מאז ומעולם נהגו לחמם את הבית כאשר אבות אבותינו נהגו לשבת יחדיו אל מול המדורה השבטית וליהנות מזמן איכות משותף. מלבד היות הקמין מוקד מרכזי בעיצוב החלל, הוא נהפך למקום מולו כולם יושבים יחד, נהנים מריח האש, צופים בלהבות, קולים ערמונים, מכינים תה ירוק, מתחזקים את האש, מוסיפים עוד קיסם למדורה בעת הצורך ונהנים מזמן איכות ייחודי.

חימום טבעי של הבית

לעומת פתרונות חלופיים ומלאכותיים יותר, בעזרת קמין עץ ניתן לחמם את הבית בדרך טבעית, עם מידת הלחות הנחוצה ולזכות לחימום מקסימלי של החלל. העצים השונים אשר משמשים לבעירה ממלאים את הבית בניחוחם המיוחד ושימוש בעץ הנכון יכול להוביל לזמן בעירה רב ולהרבה פחות עבודת תחזוקה של האש והלהבה.

 

העובדה שמדובר בשיטה טבעית, הופכת את השימוש בתנור הסקה בעץ לפופולרי וכיום בתי אב רבים שואפים להחזיר עטרה ליושנה ומשתמשים בקמין עץ לחימום.

פתרון דקורטיבי

מלבד היותו פתרון חימום מסורתי ויעיל, אי אפשר לשכוח שקמין עץ מהווה גם אלמנט דקורטיבי בחלל. הוא משמש כנקודת מוקד מרכזית וכיום מגיע במגוון רחב של עיצובים ודגמים המתאימים לכל סגנון או העדפה. ישנם קמינים המתאימים לבתים מודרניים ואחרים לבתים בסגנון כפרי כך שכל אחד יכול לבחור בתנור הסקה המתאים לצרכיו.

 

כאמור, לחימום הבית עם קמין עץ ישנם יתרונות רבים וטובים. הוא מגיע במגוון עיצובים וכיום ישנו גם מגוון רחב של פתרונות יצירתיים על מנת לחסוך את ההתעסקות הנלווית לתפעול הקמין. עם זאת, כדי לבחור את הקמין המתאים לצרכים שלכם מומלץ כי תפנו לחברה מקצועית שתוכל לכוון אתכם אל עבר הבחירה הנכונה ביותר.

עוד מחם בבית...
להזמנות ולמידע נוסף השאירו פרטים

Call Now Button