להזמנות ומידע נוסף: 054-5484779

באיזו תקופה בשנה כדאי לרכוש עצי הסקה?

חייגו עכשיו:

054-5484779

עצי הסקה הם פריטים הנמצאים בשימוש בעונת החורף, עת ישנו שימוש רב קמינים מסוגים שונים על מנת לחמם את הבתים ולהגן על מפני מזג אוויר קר במיוחד. עם סיום עונת הקיץ החמה – זה הזמן הנכון והמתאים ביותר לחשוב על הצטיידות מראש של עצי הסקה על מנת שכבר יהיו העצים מוכנים מיד עם ירידת הטמפרטורות.

 

כך מתארגנים מראש ולא יהיה צורך לסבול בקור עד להזמנת העצים ואספקה שלהם לבית. גם הספקים והחברות המציעות אספקה ומשלוח של עצי הסקה מציעים בדרך כלל הטבות למי שלא ממתין לרגע האחרון.

 

רכישת עצי הסקה מתבצעת בדרך כלל פעם אחת בשנה – עוד בטרם מתחילה עונת החורף. כך יכולים הלקוחות ליהנות ממחירי טרום עונה, לקבל את המשלוח עד הבית ולהיות מוכנים לחורף – עוד בטרם יתחיל. לכן מומלץ שלא להיות שאננים ולהתחיל בבירורים ובבחינת ההיצע בשוק כבר לקראת סוף עונת הקיץ.

 

עם ירידת הטמפרטורות וחדירות אווירה של סתיו לאזור – יתחילו אנשים לבצע את הבירורים ולהזמין, כלומר בתקופה זו עלולים המחירים להיות גבוהים יותר בשל הביקוש שהתעורר.

 

רכישת עצי הסקה לקראת החורף

הזמן הנכון לרכוש עצי הסקה

כאמור סוף עונת הקיץ או תחילת עונת הסתיו זה הזמן המתאים ביותר שהכי נכון בו להצטייד בעצי ההסקה. במשך חודשי האביב והקיץ מתארגנים הספקים לעמוד בביקוש שייווצר עם סיומה של העונה החמה וכך מכינים מבעוד מועד את גזרי העצים, ממלאים את המכלים ומכינים את הנחיות השימוש וההחזקה בביתו של הלקוח.

 

זה גם הזמן שבו הם מתחילים במבצעי הפרסום שלהם על מנת לעלות לתודעה של הלקוחות ולהזכיר שממש בקרוב יהיה צריך ומומלץ לבצע את ההזמנה וכך ליהנות מכמות מספקת של עצים עד החורף הבא.

 

לא מומלץ להמתין לרגע האחרון, קרי תחילתו של החורף הלכה למעשה מפני שאז עלולים לקרות שני דברים – האחד – אצל ספקים רבים לא יישארו כמויות מספיקות של עצים עבור מי שלא נזכר להזמין מבעוד מועד והשני הוא שהמחירים עלולים להיות גבוהים על מנת לנצל חוסר שימת לב מהלקוח.

 

חם בבית מספקת עצי הסקה במחירים אטרקטיביים, אתם מוזמנים לצור עמנו קשר באמצעות הטופס.

רכישת עצי הסקה לקראת העונה הקרה – למידע נוסף אודות סוגי העצים שלנו לחצו כאן

עוד מחם בבית...
להזמנות ולמידע נוסף השאירו פרטים

Call Now Button