להזמנות ומידע נוסף: 054-5484779

אספקת עצי הסקה ללקוחות פרטיים

חייגו עכשיו:

054-5484779

בשנים האחרונות ישנו ביקוש הולך וגובר לחימום בתים פרטיים על ידי מערכות הסקה וקמינים. לצורך כך יש להיערך מראש ולקבל את ההחלטה על הקמת מערכת הסקה לאחר שנבחנו כל המשתנים הקשורים בהקמת מערכת כזאת ושהבית והתשתית נמצאו מתאימים לצורך כך.

 

חימום הבית באמצעות עצי הסקה מביא עמו יתרונות רבים ובראשם חמימות נעימה ועדינה, תחושה של כפריות ורוגע וישנם סוגים מסוימים של עצים המיועדים להסקה ויש להם ניחוח עדין המתפשט בכל חלל הבית. לכן פתרון חימום באמצעות עצי הסקה או הפתרון המועדף על אדריכלים ומעצבי פנים.

 

כאשר המערכת ההסקה כבר קיימת צריך כמובן להצטייד בכמות גדולה של עצי הסקה. מה שמקובל בדרך כלל בענף זה הוא רכישה מרוכזת של עצי הסקה שתספיק לכל עונת החורף עד סופה מבלי שיהיה צורך להזמין פעם נוספת עצים. לכל לקוח אשר עושה שימוש בהסקה לצורך חימום יש את האזור המיועד לשמירה על העצים שטרם היו בשימוש וברוב המקרים מדובר באזור אחסנה גדול ומרווח כדי להכיל כמות גדולה של גזעי עצים.

 

עצי הסקה ללקוחות פרטיים

אספקת עצי הסקה ללקוחות פרטיים

כאשר מתבצעת הובלה של גזעי עצים עבור לקוח פרטי שישתמש בהם להסקה – הגזעים מונחים בתוך כלי קיבול גדול המכונה דולב. הגזעים יהיו מכוסים בדרך כלל בכיסוי כלשהו כדי להגן עליהם מפני רטיבות, לחות או גשם והם יישמרו במחסן או באזור האחסנה על פי הנוחות של הלקוח.

 

מכיוון שמדובר בכמות גדולה של עצים בעלי משקל רב הרי שדרושה הובלה לשם כך והלקוח לא יוכל לשנע את העצים בעצמו. למרות הלוגיסטיקה והתיאומים הדרושים מדובר בסדר הפעולות הנוח והמשתלם ביותר.
כיום ישנם סוגים רבים של עצים המתאימים לשימוש כעצי הסקה ועל ידי בחינה יסודית של התכונות של כל סוג וסוג יכול כל לקוח לבחור את סוג העץ שהכי יתאים לו, לצרכים שלו ולהעדפות האישיות שלו.

 

תכונות אלה יכולות להיות ניחוח המתפשט בבית בעת ההסקה, זמן בערה, מחיר (הנגזר מהזמינות והנגישות של העץ) וכמובן הכמות שהלקוח קונה בקנייה אחת. ככל שהכמות תהיה גדולה יותר – כך המחיר יהיה משתלם יותר.

 

חם בבית מתמחה באספקת עצים להסקה מסוגים שונים – למידע נוסף צרו עם עמנו קשר

עוד מחם בבית...
להזמנות ולמידע נוסף השאירו פרטים

Call Now Button